Marchewka & Groszek gotują: blog dwójki amatorów kulinariów

Marchewka i Groszek to my: ona gotuje, on prowadzi firmę gastronomiczną

O stronie

Posted by : Magdalena Szewczyk | Lipiec 17, 2013

marchewkaigroszek

Serce i rozum, Flip i Flap to przykłady znanych duetów, który każdy z nas zna. Do ich grona z całą pewnością może dołączyć marchewka i groszek, który razem z żoną wymyśliliśmy na nazwę naszego kulinarnego bloga.

Pomysł na niego wyszedł w bardzo naturalny sposób. Będąc na wyjeździe w południowej Anglii i pracując jako pomoc kurza poznałem tam moją żonę Asie, która była szefem kuchni w tej restauracji. Od razu przypadając sobie do gustu i zatęsknieni za polskimi smakami postanowiliśmy wrócić do Polski i otworzyć wspólną restauracje. Nasza restauracja nazywa się tak samo jak ten blog czyli Marchewka i groszek.

Zakochani w polskiej kuchni będziemy tu publikować stare przepisy naszych babć oraz zapomniane już przepisy ze starych książek. Każdą potrawę będziemy starali się opisać jak najbardziej szczegółowo i dodać do niej zdjęcie w dobrej rozdzielczości, aby pobudzić w was, drodzy czytelnicy, apetyt poprzez wzrok. Wszystko będzie posegregowane na główne składniki takie jak przepisy z ryb, grzybów czy mięsa.
Mamy nadzieje, że będziecie nas regularnie odwiedzać a my obiecujemy włączyć wasze kubki smakowe i rozbudzić w Was miłość do jedzenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>